Лабораторія Сну доктора сомнолога Погорецького

Лікування хропіння та апное Ви зможете позбавитись хропіння та зупинок дихання - лікування апное в Києві назавжди! Безболісний та безопераційний шлях до повного одужання. Ви зможете позбавитись хропіння та зупинок дихання – лікування апное в Києві назавжди! Безболісний та безопераційний шлях до повного одужання.
Лікування безсоння Вважається, що безсоння легко подолати, всього лише дотримуючись гігієни сну і ведучи здоровий спосіб життя, чи так це? Який лікар лікує безсоння? Вважається, що безсоння легко подолати, всього лише дотримуючись гігієни сну і ведучи здоровий спосіб життя, чи так це? Який лікар лікує безсоння?
Діагностика сну на дому Лабораторія сну доктора Погорецького надає можливості пройти діагностику та розібратися в причинах порушення сну на дому. Лабораторія сну доктора Погорецького надає можливості пройти діагностику та розібратися в причинах порушення сну на дому.
Схуднення Сидите на дієті , але вага тільки росте? У чому ж все-таки проблема різкого набору ваги? Мінус 52 кг за рахунок нормалізації Сну — це реально! Один з наших пацієнтів скинув 119 кг за 5 років! Сидите на дієті , але вага тільки росте? У чому ж все-таки проблема різкого набору ваги? Мінус 52 кг за рахунок нормалізації Сну — це реально! Один з наших пацієнтів скинув 119 кг за 5 років!
Лікування гіпертонії Причин артеріальної гіпертонії безліч, вона може виникати не тільки через ендокринні розлади, фактору спадковості, атеросклерозу, але і через розлади сну. Причин артеріальної гіпертонії безліч, вона може виникати не тільки через ендокринні розлади, фактору спадковості, атеросклерозу, але і через розлади сну.
Як запідозрити апное? Ви скаржитесь на хропіння, зупинки дихання під час сну? З'явилася денна сонливість, порушення пам'яті, психо-емоційні розлади, безсоння? Турбують часті нічні пробудження і сечовипускання? Вранці Ви не відчуваєте бадьорості, скаржитеся на головний біль, підвищення артеріального тиску?Дуже імовірно, що у Вас апное. Ви скаржитесь на хропіння, зупинки дихання під час сну? З’явилася денна сонливість, порушення пам’яті, психо-емоційні розлади, безсоння? Турбують часті нічні пробудження і сечовипускання? Вранці Ви не відчуваєте бадьорості, скаржитеся на головний біль, підвищення артеріального тиску?Дуже імовірно, що у Вас апное.
 

Привітання головного лікаря Лабораторії Сну доктора сомнолога Погорецького:

Лікар-сомнолог Юрій Несторович Погорецький Головний лікар, кардіолог, президент асоціації медицини сну, к.м.н.
Ми не залишимо Вас один на один з підступними, скритними і дуже небезпечними ворогами, які щоночі приносять Вам страждання і муки, повільно вбиваючи. Ім’я їм — хропіння, апное та безсоння. Також Ви можете страждати від такого порушення сну як сомнамбулізм чи лунатизм.
Протягом 20 років Ваш здоровий сон – суть і сенс роботи професійного колективу сомнологів. Наш лікар-сомнолог (лікар по сну) – це виключно професіонал своєї справи. Ми знаємо, як Вам складно, як Ви боретеся з нестерпною сонливістю вдень, а депресія і безсоння стали Вашими постійними настирливими супутниками, не кажучи вже про напружені сімейні стосунки через знижену потенцію і лібідо. Справжні тортури встати 7 а то і 10 разів за ніч в туалет, спробувати заснути і раптово прокинутися від хропіння або нападу задухи, сильного серцебиття і страху. А нескінченний гіпертонічний криз? І нічого не допомагає. Ні таблетки, мазі, спреї, капи, і навіть операції на носовій перегородці – ніщо не рятує від хропіння і зупинок дихання уві сні. Ви шукаєте відповідь на питання: як перестати хропіти вночі уві сні? Ми Вам співчувати усім серцем! Але в той же час заявляємо, що ми знаємо як вилікувати хропіння.
Здоровий і повноцінний сон є невід’ємною частиною успішної та впевненої в собі людини. Адже саме під час сну наше тіло відновлює сили, готуючись до підкорення нових вершин. Якість сну різко знижується в результаті розвитку таких захворювань як хропіння і синдром обструктивного апное / гіпопное сну (СОАГС). Які, в свою чергу, тягнуть за собою такі наслідки як почуття втоми, зниження працездатності і продуктивності, сон стає тривожним, поверхневим з епізодами пробудження. Це тільки перші симптоми, але при відсутності правильного своєчасного лікування апное і хропіння стан погіршується з кожним наступним днем ​​і не дарма багато людей задають питання: чи можливо померти від апное уві сні? Так, така ймовірність, на жаль, є.
Київський центр медицини сну доктора Погорецького є першою сертифікованою лабораторією сну в Україні. Вона діє на базі Національного наукового центру «Інститут кардіології ім. Акад.М.Д. Стражеска »(м.Київ) та проводить діагностику і лікування хропіння і апное в Києві. В нашій команді працюють тільки професіонали своєї справи, лікарі-сомнологи, які успішно пройшли навчання і тренінги в Лабораторіях Сну Німеччини і Росії. Сомнологічний центр тісно співпрацює з одним, з найбільших і відомих університетських медичних центрів Європи – клінікою Шаріте, яка розташована в Берліні, в Німеччині, а також з Сомнологічними клініками Польщі, Словенії, Угорщини, Білорусії, Росії. Наша сомнологія і медицина сну відповідає світовим стандартам лікування. У нашому центрі створені максимально комфортні умови для проведення діагностики та підбору терапії. Затишок палат викликає відчуття дому і безпеки, що сприяє бачити реальну ніч при обстеженні пацієнта. Клініка сну доктора Погорецького – єдиний центр здорового сну який офіційно працює в Україні та має усі дозволені для роботи документи. Звернувшись в нашу клініку Ви отримаєте професійне обслуговування з використанням передових технологій і методів, таких як:  сіпап-терапія. Вам надасть вичерпну консультацію досвідчений лікар-сомнолог. Ми будемо раді допомогти Вам! Просто співчуваємо? Ні! Зі стовідсотковою гарантією стверджуємо: ми покажемо Вам як позбутися хропіння та апное назавжди. Безболісний та безопераційний шлях до повного одужання ми пройдемо разом з Вами. Приїжджайте всього на одну ніч в нашу лабораторію та будете здорові! Тільки довіртесь нашим сомнологам і ви поповните лави здорових, щасливих людей, які живуть повноцінним життям, та котрі колись просто повірили в наш профессіоналізм. Приєднуйтесь та здоровий, міцний сон стане Вашим кращим другом!
Головний лікар нашої лабораторії сну, Погорецький Юрій Несторович веде особистий блог “Записки сомнолога – культура сну”:
Головний лікар нашої лабораторії сну, Погорецький Юрій Несторович веде особистий блог "Записки сомнолога - культура сну"

http://kultura-sna.com/

Графік консультацій президента Всеукраїнської Асоціації Медицини Сну Погорецького Юрія Несторовича в Києві та Глевасі:
Лабораторія сну в Києві: м.Киів, вул.Народного Ополчення, 5, Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеско, корп. 2, пов.3
Будні дні: з 12.00 до 16.00
Лабораторія сну в Глевасі: смт. Глеваха вул. Вокзальна, 43
Будні дні: з 11.00 до 13.00, з 17.00 до 19.00
Вихідні дні: 9.30 до 12.00, з 16.00 до 18.00 Попередній запис за телефоном: (050) 311-39-67 Інна Олексіївна  
 

Обладнання для лікування порушень сну та дихання (хропіння та апное)

Сіпап-апарати Сіпап-апарати (CPAP) для лікування хропіння та апное. Індивідуальний підбір сіпап-апаратів для кожного пацієнта. Сіпап-апарати (CPAP) для лікування хропіння та апное. Індивідуальний підбір сіпап-апаратів для кожного пацієнта.
Апарати НІВЛ та ШВЛ Апарати ШВЛ та НІВЛ для інвазивної та неінвазивної вентиляції легень. Оберіть апарат неінвазивної вентиляції легень для дому чи стаціонару. Апарати ШВЛ та НІВЛ для інвазивної та неінвазивної вентиляції легень. Оберіть апарат неінвазивної вентиляції легень для дому чи стаціонару.
Маски для сіпап-апаратів Назальні та повнолицьові маски для сіпап-апаратів та апаратів неінвазивної вентиляції легень. Назальні та повнолицьові маски для сіпап-апаратів та апаратів неінвазивної вентиляції легень.
Кисневий концентратор Для тих, хто має хронічні захворювання дихальних шляхів, займається спортом, має шкідливі звички або страждає від надмірної ваги, можна купити портативний кисневий концентратор для будинку, прогулянок і поїздок. Для тих, хто має хронічні захворювання дихальних шляхів, займається спортом, має шкідливі звички або страждає від надмірної ваги, можна купити портативний кисневий концентратор для будинку, прогулянок і поїздок.
Відкашлювач Автоматичний відкашлювач Comfort Cough II - імітує природний кашель шляхом чергування негативного і позитивного повітряного тиску в легенях. Автоматичний відкашлювач Comfort Cough II – імітує природний кашель шляхом чергування негативного і позитивного повітряного тиску в легенях.
Системи для діагностики Системи для діагностики порушень дихання уві сні - полісомнографії та поліграфії. Системи для діагностики порушень дихання уві сні – полісомнографії та поліграфії.

Лабораторія Сну Центру Респіраторної підтримки піклується і переживає про Ваше здоров’я. Зараз дійсно важкий період для всіх нас. Шановні клієнти! В клініці сну доктора Погорецького введений посилений режим дезінфекції для вашої безпеки.

Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я виведена статистика, хто знаходиться в зоні ризику Коронавірусної інфекції. Практично такі ж цифри сполучуваності з наявністю у пацієнта хропіння і апное – світова статистика сомнології за останніх 30 років і український досвід це підтверджує. Гіпоксія при хропінні і апное – це зниження імунітету тобто попадання в групу ризику.

Ми продовжуємо працювати і допомагати Вам. Зараз організовані онлайн консультації, ми проводимо респіраторний моніторинг амбулаторно. Нагадуємо, що Лабораторія сну доктора Погорецького є офіційним та ексклюзивним представником компанії Löwenstein Medical, Німеччина, яка поставляє таке обладнання як апарати ШВЛ (Штучної вентиляції легень), апарати неінвазивної вентиляції легень, СІПАП-апарати, кисневі концентратори та інше медичне обладнання, для надання допомоги, профілактики та лікування Коронавірусної інфекції.

Будемо раді допомогти Вам! Бережіть себе та своїх близьких! З повагою, Лабораторія Сну Центра Респіраторної підтримки


Відповіді сомнолога Погорецького Юрія Несторовича на численні запитання наших пацієнтів у зв’язку з вибухом епідемії коронавірусу COVID-19 , які вже перебувають на СИПАП-терапії і успішно здолали свого часу хропіння і апное:

Коронавірус COVID-19: відповіді на питання пацієнтів

Інформація буде цікава і тим пацієнтам, які свого часу, скептично ставилися до свого хропіння і зупинок дихання уві сні (апное).

Коронавірус COVID-19: рекомендації для пацієнтів з обструктивним апное сну


Запрошення

Лабораторія сну завжди хоче підтримувати і впроваджувати інновації для поліпшення якості життя, в тому числі і сну пацієнтів. Запрошуємо Вас взяти участь в спеціалізованій програмі: діагностика та лікування безсоння.

Вимоги: стать: чоловіча, жіноча; вік: до 55 років; анамнез: порушення сну (безсоння)

На даний момент програма діагностики і лікування безсоння завершена!

Повноцінний, здоровий сон – це найкращі ліки!

Повноцінний, здоровий сон - це найкращі ліки!

Наші спеціалісти – сомнологи

Погорецький Юрій Несторович  кандидат медичних наук  сомнолог, кардіолог,  головний лікар  Лабораторії Сну

Погорецький

Юрій Несторович

кандидат медичних наук

сомнолог, кардіолог,

головний лікар

Лабораторії Сну

Чумаченко Лариса Михайлівна  сомнолог, кардіолог,  лікар функціональної діагностики

Чумаченко

Лариса Михайлівна

сомнолог, кардіолог,

лікар функціональної діагностики

Свіжі записи

Відгуки наших пацієнтів

Немає записів.

Події

Немає записів.