Лабораторія Сну доктора сомнолога Погорецького

Шановні колеги та пацієнти! Ми відновили повноцінну роботу лабораторії сну. Слава Україні! Знижка -30% на обстеження порушень сну для ЗСУ

Діагностика сну на дому Лабораторія сну доктора Погорецького надає можливості пройти діагностику та розібратися в причинах порушення сну на дому. Лабораторія сну доктора Погорецького надає можливості пройти діагностику та розібратися в причинах порушення сну на дому.
Лікування хропіння та апное Ви зможете позбавитись хропіння та зупинок дихання - лікування апное в Києві назавжди! Безболісний та безопераційний шлях до повного одужання. Ви зможете позбавитись хропіння та зупинок дихання – лікування апное в Києві назавжди! Безболісний та безопераційний шлях до повного одужання.
Лікування безсоння Вважається, що безсоння легко подолати, всього лише дотримуючись гігієни сну і ведучи здоровий спосіб життя, чи так це? Який лікар лікує безсоння? Вважається, що безсоння легко подолати, всього лише дотримуючись гігієни сну і ведучи здоровий спосіб життя, чи так це? Який лікар лікує безсоння?
Схуднення Сидите на дієті , але вага тільки росте? У чому ж все-таки проблема різкого набору ваги? Мінус 52 кг за рахунок нормалізації Сну — це реально! Один з наших пацієнтів скинув 119 кг за 5 років! Сидите на дієті , але вага тільки росте? У чому ж все-таки проблема різкого набору ваги? Мінус 52 кг за рахунок нормалізації Сну — це реально! Один з наших пацієнтів скинув 119 кг за 5 років!
Лікування гіпертонії Причин артеріальної гіпертонії безліч, вона може виникати не тільки через ендокринні розлади, фактору спадковості, атеросклерозу, але і через розлади сну. Причин артеріальної гіпертонії безліч, вона може виникати не тільки через ендокринні розлади, фактор спадковості, атеросклероз, але і через розлади сну.
Як запідозрити апное? Ви скаржитесь на хропіння, зупинки дихання під час сну? З'явилася денна сонливість, порушення пам'яті, психо-емоційні розлади, безсоння? Турбують часті нічні пробудження і сечовипускання? Вранці Ви не відчуваєте бадьорості, скаржитеся на головний біль, підвищення артеріального тиску?Дуже імовірно, що у Вас апное. Ви скаржитесь на хропіння, зупинки дихання під час сну? З’явилася денна сонливість, порушення пам’яті, психо-емоційні розлади, безсоння? Турбують часті нічні пробудження і сечовипускання? Вранці Ви не відчуваєте бадьорості, скаржитеся на головний біль, підвищення артеріального тиску?Дуже імовірно, що у Вас апное.
 

Привітання головного лікаря Лабораторії Сну доктора сомнолога Погорецького:

Лікар-сомнолог Юрій Несторович Погорецький Головний лікар, кардіолог, президент асоціації медицини сну, к.м.н.
Ми не залишимо Вас один на один з підступними, скритними і дуже небезпечними ворогами, які щоночі приносять Вам страждання і муки, повільно вбиваючи. Ім’я їм — хропіння, апное та безсоння. Також Ви можете страждати від такого порушення сну як сомнамбулізм чи лунатизм.
Протягом 20 років Ваш здоровий сон – суть і сенс роботи професійного колективу сомнологів. Наш лікар-сомнолог (лікар по сну) – це виключно професіонал своєї справи. Ми знаємо, як Вам складно, як Ви боретеся з нестерпною сонливістю вдень, а депресія і безсоння стали Вашими постійними настирливими супутниками, не кажучи вже про напружені сімейні стосунки через знижену потенцію і лібідо. Справжні тортури встати 7 а то і 10 разів за ніч в туалет, спробувати заснути і раптово прокинутися від хропіння або нападу задухи, сильного серцебиття і страху. А нескінченний гіпертонічний криз? І нічого не допомагає. Ні таблетки, мазі, спреї, капи, і навіть операції на носовій перегородці – ніщо не рятує від хропіння і зупинок дихання уві сні. Ви шукаєте відповідь на питання: як перестати хропіти вночі уві сні? Ми Вам співчуваємо усім серцем! Але в той же час заявляємо, що ми знаємо як вилікувати хропіння.
Здоровий і повноцінний сон є невід’ємною частиною успішної та впевненої в собі людини. Адже саме під час сну наше тіло відновлює сили, готуючись до підкорення нових вершин. Якість сну різко знижується в результаті розвитку таких захворювань як хропіння і синдром обструктивного апное / гіпопное сну (СОАГС). Які, в свою чергу, тягнуть за собою такі наслідки як почуття втоми, зниження працездатності і продуктивності, сон стає тривожним, поверхневим з епізодами пробудження. Це тільки перші симптоми, але при відсутності правильного своєчасного лікування апное і хропіння стан погіршується з кожним наступним днем ​​і не дарма багато людей задають питання: чи можливо померти від апное уві сні? Так, така ймовірність, на жаль, є.
Київський центр медицини сну доктора Погорецького є першою сертифікованою лабораторією сну в Україні. Вона діє на базі Національного наукового центру «Інститут кардіології ім. Акад.М.Д. Стражеска» (м.Київ) та проводить діагностику і лікування хропіння і апное в Києві. В нашій команді працюють тільки професіонали своєї справи, лікарі-сомнологи, які успішно пройшли навчання і тренінги в Лабораторіях Сну Німеччини. Сомнологічний центр тісно співпрацює з одним, з найбільших і відомих університетських медичних центрів Європи – клінікою Шаріте, яка розташована в Берліні, в Німеччині, а також з Сомнологічними клініками Польщі, Словенії, Угорщини. Наша сомнологія і медицина сну відповідає світовим стандартам лікування. У нашому центрі сну створені максимально комфортні умови для проведення діагностики та підбору терапії. Затишок палат викликає відчуття дому і безпеки, що сприяє бачити реальну ніч при обстеженні пацієнта. Клініка сну доктора Погорецького – єдиний центр здорового сну який офіційно працює в Україні та має всі дозвільні документи для роботи. Звернувшись в нашу клініку Ви отримаєте професійне обслуговування з використанням передових технологій і методів, таких як:  сіпап-терапія. Вам надасть вичерпну консультацію досвідчений лікар-сомнолог. Ми будемо раді допомогти Вам! Просто співчуваємо? Ні! Зі стовідсотковою гарантією стверджуємо: ми покажемо Вам як позбутися хропіння та апное назавжди. Безболісний та безопераційний шлях до повного одужання ми пройдемо разом з Вами. Приїжджайте всього на одну ніч в нашу лабораторію та будете здорові! Тільки довіртесь нашим сомнологам і ви поповните лави здорових, щасливих людей, які живуть повноцінним життям, та котрі колись просто повірили в наш профессіоналізм. Приєднуйтесь та здоровий, міцний сон стане Вашим кращим другом!
Графік консультацій президента Всеукраїнської Асоціації Медицини Сну Погорецького Юрія Несторовича в Глевасі:
Лабораторія сну в Глевасі: смт. Глеваха вул. Вокзальна, 43
Будні дні: з 11.00 до 13.00, з 17.00 до 19.00
Вихідні дні: 9.30 до 12.00, з 16.00 до 18.00 Попередній запис за телефоном: (050) 311-39-67 Інна Олексіївна  
 

Обладнання для лікування порушень сну та дихання (хропіння та апное)

Сіпап-апарати Сіпап-апарати (CPAP) для лікування хропіння та апное. Індивідуальний підбір сіпап-апаратів для кожного пацієнта. Сіпап-апарати (CPAP) для лікування хропіння та апное. Індивідуальний підбір сіпап-апаратів для кожного пацієнта.
Апарати НІВЛ та ШВЛ Апарати ШВЛ та НІВЛ для інвазивної та неінвазивної вентиляції легень. Оберіть апарат неінвазивної вентиляції легень для дому чи стаціонару. Апарати ШВЛ та НІВЛ для інвазивної та неінвазивної вентиляції легень. Оберіть апарат неінвазивної вентиляції легень для дому чи стаціонару.
Маски для сіпап-апаратів Назальні та повнолицьові маски для сіпап-апаратів та апаратів неінвазивної вентиляції легень. Назальні та повнолицьові маски для сіпап-апаратів та апаратів неінвазивної вентиляції легень.
Кисневий концентратор Для тих, хто має хронічні захворювання дихальних шляхів, займається спортом, має шкідливі звички або страждає від надмірної ваги, можна купити портативний кисневий концентратор для будинку, прогулянок і поїздок. Для тих, хто має хронічні захворювання дихальних шляхів, займається спортом, має шкідливі звички або страждає від надмірної ваги, можна купити портативний кисневий концентратор для будинку, прогулянок і поїздок.
Відкашлювач Автоматичний відкашлювач Comfort Cough II - імітує природний кашель шляхом чергування негативного і позитивного повітряного тиску в легенях. Автоматичний відкашлювач Comfort Cough II – імітує природний кашель шляхом чергування негативного і позитивного повітряного тиску в легенях.
Системи для діагностики Системи для діагностики порушень дихання уві сні - полісомнографії та поліграфії. Системи для діагностики порушень дихання уві сні – полісомнографії та поліграфії.

АПНОЕ внесено у перелік хвороб ВЛК для визначення придатності до військової служби, скачати інформаційний лист у PDF:

Наказ МОЗ – апное ВЛК – 08-05-2024 – бланк UASM

Друзі!

Ми розуміємо наскільки важлива наша допомога.

З червня місяця  2022 року ми відновили роботу Лабораторії Сну доктора Погорецького для Вас.

Наша Лабораторія сну в умовах блекауту знаходить можливості продовжувати роботу та надавати медичні послуги громадянам країни. На випадок, коли немає зв’язку, але є доступ в інтернет, Ви можете відправити повідомлення у viber, whatsapp, telegram. Разом до перемоги!!!

Рекомендації щодо резервного живлення CPAP-апаратів та НІВЛ-апаратів скачати у PDF: Рекомендації щодо резервного живлення CPAP – ver.2

У клініці можна скористатися такими послугами як:

 • полісомнографія
 • кардіо-респіраторний моніторинг
 • пульсоксиметрія
 • підбір сіпап терапії
 • корекція сіпап терапії
 • киснева терапія
 • підбір неінвазивної вентиляції легень та іншими.

 

Можливість отримати консультації провідних спеціалістів:

 • сомнолог
 • кардіолог
 • анестезіолог
 • респіраторний терапевт

Щоб записатися на прийом, звертайтесь, будь ласка, за телефонами: (050) 311-39-67, (050) 410-75-57.

Лабораторія Сну Центру Респіраторної підтримки піклується і переживає про Ваше здоров’я. Зараз дійсно важкий період для всіх нас. Шановні клієнти! В клініці сну доктора Погорецького введений посилений режим дезінфекції для вашої безпеки.

Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я виведена статистика, хто знаходиться в зоні ризику Коронавірусної інфекції. Практично такі ж цифри сполучуваності з наявністю у пацієнта хропіння і апное – світова статистика сомнології за останніх 30 років і український досвід це підтверджує. Гіпоксія при хропінні і апное – це зниження імунітету тобто попадання в групу ризику.

Ми продовжуємо працювати і допомагати Вам. Зараз організовані онлайн консультації, ми проводимо респіраторний моніторинг амбулаторно. Нагадуємо, що Лабораторія сну доктора Погорецького, лікаря по сну є офіційним та ексклюзивним представником компанії Löwenstein Medical, Німеччина, яка поставляє таке обладнання як апарати ШВЛ (Штучної вентиляції легень), апарати неінвазивної вентиляції легень, СІПАП-апарати, кисневі концентратори та інше медичне обладнання, для надання допомоги, профілактики та лікування Коронавірусної інфекції.

Будемо раді допомогти Вам! Бережіть себе та своїх близьких! З повагою, Лабораторія Сну Центра Респіраторної підтримки


Відповіді сомнолога (лікаря по сну) Погорецького Юрія Несторовича на численні запитання наших пацієнтів у зв’язку з вибухом епідемії коронавірусу COVID-19 , які вже перебувають на СИПАП-терапії і успішно здолали свого часу хропіння і апное:

Коронавірус COVID-19: відповіді на питання пацієнтів


Запрошення

Лабораторія сну завжди хоче підтримувати і впроваджувати інновації для поліпшення якості життя, в тому числі і сну пацієнтів. Запрошуємо Вас взяти участь в спеціалізованій програмі: діагностика та лікування безсоння.

Вимоги: стать: чоловіча, жіноча; вік: до 55 років; анамнез: порушення сну (безсоння)

На даний момент програма діагностики і лікування безсоння завершена!

Повноцінний, здоровий сон – це найкращі ліки!

Повноцінний, здоровий сон - це найкращі ліки!

Наші спеціалісти – сомнологи

Погорецький Юрій Несторович кандидат медичних наук сомнолог, кардіолог, головний лікар Лабораторії Сну

Погорецький

Юрій Несторович

кандидат медичних наук

сомнолог, кардіолог,

головний лікар

Лабораторії Сну

Чумаченко Лариса Михайлівна сомнолог, кардіолог, лікар функціональної діагностики

Чумаченко

Лариса Михайлівна

сомнолог, кардіолог,

лікар функціональної діагностики

Свіжі записи

Відгуки наших пацієнтів

Мій організм фактично уві сні не дихає, мозок не насичується киснем

Доброго дня, мене звати Хілкул Оксана. Я перебуваю зараз у Лабораторії сну.Ми зробили дослідження того, як я сплю. Я перебуваю в глибокому шоці від того, що мій організм фактично уві сні не дихає, мозок не насичується киснем, і наскільки я себе дуже погано почуваю до сьогоднішнього дня. Як я тут опинилася?Я багато років перебуваю на обліку в ендокринолога, який постійно виписує мені купу ліків чи пігулок, чи гормонів, ставить діагнози, які надалі під питанням. Також в уролога, бо є особливості нічні.

Дуже вдячний, що існує така клініка сну. Відколи почав спати з сіпап-апаратом, почалося нове життя.

«Я, Колюбинський Роман, лікуюсь в Юрія Несторовича з березня 2021 року.

Дуже вдячний, що існує така клініка сну. Відколи почав спати з сіпап-апаратом, почалося нове життя.

1 2 50

Події

24 жовтня 2023 року пройшла Науково-практична конференція пульмонологів «Особливості ведення пацієнтів з бронхіальною астмою в умовах соціальних катастроф»

24 жовтня 2023 року пройшла Науково-практична конференція пульмонологів «Особливості ведення пацієнтів з бронхіальною астмою в умовах соціальних катастроф»

24 жовтня 2023 року пройшла Науково-практична конференція пульмонологів «Особливості ведення пацієнтів з бронхіальною астмою в умовах соціальних катастроф» в «Premier Hotel Rus», конференц хол 1-й поверх, м. Київ, вул. Госпітальна, 4.

 

26-27 жовтня 2023 року у м.Яремче пройшов VIІ Міжнародний медичний науково-практичний конгресс «Медицина України – європейський вибір»

26-27 жовтня 2023 року у м.Яремче пройшов VIІ Міжнародний медичний науково-практичний конгресс «Медицина України - європейський вибір»

26-27 жовтня 2023 року у м.Яремче пройшов VIІ Міжнародний медичний науково-практичний конгресс «Медицина України – європейський вибір».

 

Публікуємо для Вас фотозвіт з нашого стенду на конгресі.

1 2 7