З’явилось друге видання підручника «Функціональна діагностика»

Довгоочікуваною подією для лікарів з функціональної діагностики та суміжних спеціальностей в Україні стала поява другого видання національного підручника «Функціональна діагностика» (за редакцією О. Жарінова, Ю. Іваніва, В. Куця. – К., «Четверта хвиля»,  2021. – 784 с.).
40-й розділ підручника «Методи діагностики порушень дихання уві сні» був створений сомнологом Юрієм Погорецьким.

У книзі детально викладені показання та принципи використання сучасних методів функціональної діагностики, які застосовуються при хворобах серцево-судинної, дихальної та нервової систем.

Лікарі з функціональної діагностики отримали 2-ге видання національного підручника «Функціональна діагностика» (за редакцією О. Жарінова, Ю. Іваніва, В. Куця 2021 – 784 с.).
Підручник Функціональна діагностика. У книзі детально викладені показання та принципи використання сучасних методів функціональної діагностики, які застосовуються при хворобах серцево-судинної, дихальної та нервової систем.

Підручник містить чотири великі частини («Електрокардіографія», «Функціональні проби. Амбулаторне моніторування ЕКГ і артеріального тиску», «Ехокардіографія», «Методи оцінки функції зовнішнього дихання. Електроенцефалографія»), поділені своєю чергою на 41 розділ. Матеріал підручника базується на узгоджених міжнародних рекомендаціях з використання окремих методів дослідження, нормативних документах МОЗ України, власному досвіді авторів, кафедр та їх клінічних баз.

Функціональна діагностика. Підручник містить чотири великі частини («Електрокардіографія», «Функціональні проби. Амбулаторне моніторування ЕКГ і артеріального тиску», «Ехокардіографія», «Методи оцінки функції зовнішнього дихання. Електроенцефалографія»), поділені своєю чергою на 41 розділ.

Колектив авторів. Книга призначена для системи післядипломного навчання лікарів з функціональної діагностики. Зокрема, підручник «Функціональна діагностика» є одним з базових для підготовки лікарів в інтернатурі і на циклах спеціалізації.Підручник по функціональній діагностиці - колектив авторів