8 лютого 2019 року в Києві відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю “Українська школа міології“.

У програмі Української школи міології були представлені цікаві лекції, провідних українських та іноземні доповідачів, інноваційні методи діагностування та лікування нервово-м’язових захворювань.

Дякуємо  лікарю — анестезіологу кмн. Завідуючому медичного центру «Медікап», «ІнтоСана»  Артеменко Валерію Юрійовичу за доповідь про важливості ранньої діагностики порушень дихання  у пацієнтів з нервово-м’язовими захворюваннями і необхідності неінвазивної вентиляції легень.

8 лютого 2019 року в Києві відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю “Українська школа міології“

В рамках Школи відбулись важливі зустрічі, обговорення ситуації з рідкісними захворюванням та побудови діалогу з метою поліпшення життя маленьких пацієнтів. Приємне та плідне знайомство відбулось з представниками громадської організації «Всеукраїнський батьківський проект «МІО-ЛАЙФ» Анною Федоренко та Віталієм Лабунським, де обговорювалась важливість  ранньої діагностики та проблеми доступності  медичного обладнання для підтримки та лікування пацієнтів.

Особліву вдячність хочемо висловити керівнику Центру нервово-м’язових захворювань Львівської обласної клінічної лікарні ­Семеряку ­Оресту  ­Михайловичу.