Щоночі користуюсь CPAP-апаратом. Результат — неймовірний. Моє життя кардинально змінилось на краще.

Роман:

«Я обслуговуюсь в «Лабораторії Сну» з липня 2018-го року. Щоночі користуюсь CPAP-апаратом. Результат — неймовірний. Моє життя кардинально змінилось на краще. Я майже не прокидаюсь вночі і не маю необхідності спати вдень. Маю прекрасний настрій, велику працездатність, кардинально покращилась «чоловіча сила». Одним словом — я не уявляю собі життя без цього пристрою, постійного нагляду та регулярного обстеження в «Лабораторії Сну».

Нещодавно я додатково придбав кисневий концентратор і розумію, що це було потрібно зробити два з половиною роки тому…

Я безмежно вдячний Юрію Несторовичу Погорецькому та його прекрасному Колективу за Інтелігентну, Високопрофесійну і Якісну допомогу!

В листопаді місяці 2020-го року я перехворів на COVID. На щастя хвороба пройшла дуже легко, майже безсимптомно. Не підвищувалась температура, не було ні кашлю ні задишки. На два тижні я втратив тільки відчуття запаху. Однозначно, що таке легке протікання такої важкої хвороби як COVID-19 я пов’язую з використанням CPAP-апарату і постійною консультацією з Висококваліфікованим Лікарем Ю.Н.Погорецьким та його надзвичайним колективом.

Закликаю всіх, кого це стосується не зволікати і виконувати всі настанови та рекомендації Надсучасної Клініки, якою є «Лабораторія Сну».

 

З глибокою повагою і безмежною вдячністю, Роман, 51 рік, м.Чернівці.»