Лечение храпа, отзыв пациента: избавился от депрессии, сонливости, похудел на 6 кг, давление в норме.

Краткое интервью с пациентом лаборатории сна доктора Погорецкого. 9 месяцев сна с сипап-аппаратом привели к нормализации артериального давления, прошла постоянная сонливость, засыпания в общественом транспорте и очень громкий храп. Пациент избавился от депрессии и похудел на 6 кг.

 

— Місяць тому я звернувся до Юрія Несторовича, то мав дуже великі проблеми власне з роботою. Я неконтрольовано засинав, чи то конференція була, чи вдома за комп’ютером. Засинав і навіть доходило до того, що не просто засинав, а втрачав свідомість. Дуже сильно набрав вагу, значить, уві сні дуже часто бігав в туалет. Дуже сильно хропів, стало неможливо їздити в громадському транспорті, бо засинав я за будь-якої можливості. Їду там дві зупинки в метро і заснув. І люди на мій храп вже дуже агресивно почали реагувати. Це було голосно і, кажуть, що страшно. Власне за час терапії я, коли з маскою сплю, то перестав хропіти і вдень цілком бадьоро себе почуваю, тобто, може я втомлююсь і на годинку часом засну та неконтрольованих засинань, це, мабуть, найголовніше досягнення, не було вже дужу-дуже давно.

Трошки почала знижуватись вага. Сподіваюся, що вдасться ще більше скинути.

— Похудали наскільки?

— На 6 кг.

— Це за 9-ть місяців.

— Так.

— Тиск артеріальний який зараз?

— Тиск нормалізувався, бо був у мене підвищений. Там, 160 здається піки були, десь так. Зараз 120/80, 120/76, десь так.

— Є відчуття радості, задоволення, щастя?

— Почали з’являтися емоції в житті. Бо раніше я так ходив якось, ну, зовсім в’ялий. Ані позитивних, ані негативних емоцій в мене не було, якось так. Таке відчуття, що залиште мене всі в спокої і все.

— Тобто депресії зараз відступили?

— Так-так-так.

— Єдине, на перспективу, записуємо завдання:

По-перше, лягати все-таки о 22:00. При всьому при тому навчитися зловити мелатонін.

Задача на наступні 9-ть місяців: раз на 3 місяці контроль, зчитування даних з сіпап-приладу, і компенсувати кисень за рахунок йогівських вправ, продихати діафрагму, щоб вночі дихати. Зараз кисень з маскою 94-95 відсотків, треба буде зробити 96-98. Так, щоб це вплинуло і на схуднення. Наступний етап: кардіологію ми зараз проведемо, на контроль, профілактичний огляд і змінити або добавити лікування, таблетки і головне зараз займатися собою, будь-яким чином 200 разів прес на день. Щоб похудати. Задача наша зараз яка: похудати мінімум на 10 кг. Всього буде з початку лікування 25 кг. І стоїть задача за 9-ть місяців спробувати зняти маску. Згодні?

— Так.

— Згодні. Працюємо далі. До наступного інтерв’ю.