Нарешті ми вже маємо НІВЛ (неінвазивна вентиляція легень), Олексійчик вже звик до нього і спимо всю ніч.

Лідія Тиха > Тихий Льошик (боротьба зі СМА)

Нарешті ми вже маємо НІВЛ (неінвазивна вентиляція легень),Олексійчик вже звик до нього і спимо всю ніч.

Аппарат неинвазивной вентиляции легких для Тихого Лешика

Налаштовували апарат у реанімаційному відділенні Дитячої обласної лікарні м.Вінниця. До нас приїхав Артеменко Валерій Юрійович-анестезіолог, лікар, який знається на налаштуванні неінвазивної та інвазивної вентиляції легень для використання в домашніх умовах, не в лікарняних стінах.

Настройка аппарата неинвазивной вентиляции для Тихого Лешика

З апаратом приїхав інженер Андрій з Лабораторії здорового сну доктора Погорецького.
Сам ,,господар» реанімаційного відділення,професор,анестезіолог-Дмітрієв Дмитро Валерійович, люб’язно нас розмістив в окремій палаті.

Болезнь СМА (спинальная мышечная атрофия) - Тихий Лешик, борьба с СМА

Здивувало і щиро кажучи порадувало те,що біля нас було багато лікарів,яких зацікавило налаштування НІВЛ,адже ми перші у Вінниці,що це робили. Тому що, зазвичай,не знаючи, що можна попередити тяжкий стан,підключивши НІВЛ, дитина потрапляє в тяжкому стані у реанімацію на ІВЛ(інвазивна вентиляція легень).
Я дуже вдячна, хто допоміг зібрати кошти. Це знайомі і навіть не знайомі люди, друзі, однокурсники(12років назад закінчили Мед.університет і розлетілися,хто куди), родичі,знайомі родичів і Олексійка викладач долучилася до збору(організовувала благодійну вечірку).
Це були перераховані кошти і у 50грн,100,200,500,1000 і навіть одноразове перерахування у 5000 грн. Окреме дякую УББ! Саме вони перерахували за налаштування і приїзд спеціалістів-28000грн.
Велика подяка!!!